APARTAMENT BOREK Szczytna, ul. Dębowa 7, telefon: 0-74 868-24-17

Gmina Szczytna
    Nasz apartament znajduje się w Szczytnej (pow. kłodzki) pomiędzy miejscowościami uzdrowiskowymi Polanica a Dusznikami Zdrój.  Usytuowany jest w kotlince, dzięki czemu zapewnia wypoczynek na świeżym powietrzu  z dala od zgiełku i innych męczących oznak cywilizacji.

    W bezpośrednim otoczeniu apartamentu znajduje się staw, zabytkowy zamek, widok skalny na okoliczną panoramę oraz wiele szlaków turystycznych. Często można spotkać tu leśną zwierzynę w postaci saren i zajęcy. Najbliższa okolica świetnie nadaje się na spacery oraz wycieczki rowerowe.

    Apartament stanowi bazę wypadową do okolicznych miejscowości -Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Kłodzko, Kudowa Zdrój, Wambierzyce; rezerwatu Gór Stołowych, a także czeskiego Nachodu i Pragi. Do wielu tych miejscowości można udać się na pieszą wycieczkę lub też w szybki sposób dostać przy pomocy autobusu lub pociągu.

Szczytna -widok z góry Szczytnik    W okresie zimowym apartament stanowi bazę wypadową do okolicznych narciarskich tras zjazdowych, m.in. znajdujących się w Zieleńcu i Czarnej Górze.

      Ziemia Kłodzka jest wspaniałym regionem historyczno- geograficznym!!

      Kotlina Kłodzka jest miejscem, które warto poznać.

    Poznaj dzięki nam Sudety.

    Nasz apartament stanowi wspaniałe miejsce wypoczynku przez cały rok, ferie i wakacj
e.

    Korzystając z naszych usług będą mogli Państwo w pełni wypocząć i zapoznać się z urokami Sudetów.